Kore tabanlı bir oyun yayımcısı KRGSoft Entartainment tarafından geliştirilen, dövüş sanatları üzerine kurulu 3D MMORPG oyunu Yulgang 2,  Toyo games aracılığıyla Türkiye‘de oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.  Kore gibi çeşitli ülkelerde popüler olduktan sonra farklı dillerde sunucular açarak oyuncu kitlesini geliştiren Yulgang 2 bir çok oyun severin dikkatini çekmeyi başarmış görünüyor.

Uzak Doğu kültürü ve dövüş sanatlarının yansıtıldığı oyunda, çok çeşitli sınıf yapısı ve sınıflara özgü yetenek efektleri ile dikkat çekiyor. Farklı özellikleriyle dikkat çeken Yulgang 2 oldukça özenle hazırlanmış zindanlar ve  çeşitli PVP modları sayesinde oyun severlerin daha önce görmediği soluksuz organizasyonlara ev sahipliği yapacak. Binlerce çeşit yaratık ve devasa bossların olduğu dev zindanlar oyuncuları bir hayli zorlayacak gibi gözüküyor.

yulgang 2 Türkiye

Oyunda Kanun ve Kaos olmak üzere iki düşman ırk bulunuyor. Yulgang 2, Savaşçı, Şifacı, Okçu, Büyücü ve Ninja olmak üzere oyunculara 5 farklı sınıf sunuyor. Klasik MMORPG’lerde olduğu gibi her sınıf farklı kıyafetler, silahlar, özel yetenekler ve kombo sistemi bulunuyor.  Oyunu diğer MMORPG’lerden ayıran en büyük özelliği ise . Bu özellik ile  savaş sırasında rakibinizi veya yaratıkları havaya kaldırarak mücadeleye havada devam edebilir,  kombonuzu havada tamamlaya bilirsiniz.

Moba ve vsBoss Pvp’si dahil olmak üzere 4 farklı arena modu, Karakter özelleştirme, pet ve dinamik kombo sistemi ile zindanların da yer aldığı Yulgang 2‘de oyuncuların yeteneklerini sergileyebilecekleri bir çok seçenek bulunuyor.

20 Haziranda başlayan Alfa testlerinin geçtiğimiz günlerde bitmesinin ardından yapılan açıklamada, Yulgang 2’nin 3 Temmuz‘da oyun severler ile buluşacağı bildirildi.

Yulgang 2 Türkiye Websitesi >> adresinden hemen kayıt işleminizi tamamlayabilir, Yulgang 2 Türkiye indir sayfasından oyunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Oyundan Görüntüler:

Air Spirit Özelliğinden bir görüntü

air spirit