Boş zamanlarınız da telefon’da sosyal medya’da gezmek yerine android uygulama indirerek para kazanmayı hiç düşündünüz mü ? Oldukça uçuk kaçık bir fikir gibi gözükse de evet telefondan para kazanmak artık çok basit. Google Play mağazasında android para kazanma ile ilgili bir çok uygulama mevcut. Fakat bunların hepsi ya ödeme yapmıyor ya da sadece belirli ülkelere ödeme yapıyor. Sizler için gerçekten telefondan para kazandırıp, ödeme yapan güvenilir uygulamaları tek tek paylaşacağım. İlk olarak iPhone ve Windows Phone işletim sistemli cihazlarda bulunmayan, bir android uygulaması olan WHAFF Rewards‘ı sizlere tanıtacağım.

Whaff Rewards Nedir?

Whaff Rewards, Android programcısı ve ya üreticisinin uygulamasını tanıtmak ve daha fazla kişiye erişebilmek adına Whaff aracılığıyla uygulamayı indiren kişiye para kazandıran uygulamadır.

Para kazanmaya başlamak için öncelikle alt tarafta bulunan linkten Whaff Rewards uygulamasını indirelim.


whaff para kazanma Whaff Rewards Android

Whaff Rewards İndir – Google Play Store


Uygulamayı indirdikten sonra karşımıza uygulamayı tanıtan ekran gelecek İleri butonuna basarak geçin. Sağ üst köşede bulunan Oturum Aç butonuna tıkladıktan sonra karşınıza aşağıda ki gibi Davet Kodunu Giriniz kutusu gelecektir.

Whaff rewards

Davet ödülü her cihaz için sadece bir kez kullanılabilir. Eğer uygulamaya davet sistemiyle giriş yaparsanız hem siz hemde davet koduna sahip olan kişi $0.30 para ödülü kazanır.

Davet kodu: AW46118

Davet kodum ile kayıt olan arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum.

Whaff Para Nasıl Kazanılır ?

Uygulamaya da kayıt olduğumuza göre artık para kazanmaya başlayabiliriz. Whaff Rewards’ta üç farklı para kazanma yolları bulunuyor.

1) Premium Picks: Bu bölümde kendi içinde 4 farklı şekilde para kazandırıyor.

-Yükleme Ödülü: Listede gözüken uygulamayı yükle para kazan.
-Günlük Oynama: Yüklediğin uygulamayı görevde belirtilen süre kadar kullan ödül kazan.
-Günlük Oynamayı Tamamen bitir: Görevi tamamla ve ayrı bir ödül kazan.
-Günlük Ödül: Uygulamayı görevde belirtilen süre içinde cihazından silme ödül kazan.

2) Whaff Picks: Burada Google Play’de bulunan çeşitli oyunlar ve uygulamalar bulunur. Listede bulunan uygulamaları yüklerseniz uygulamanın hemen altında yazan miktarı kazanabilirsiniz. Uygulamaları yükledikten sonra 10 saniye kadar açık tutup Whaff’ın para kazandığınıza dair bildirimi göndermesini bekleyin. Para kazandıktan sonra yüklediğiniz uygulamayı silebilirsiniz.

3) Other Picks: Burada tıpkı Clixsense, neobux gibi sitelerin kullanmış olduğu anket doldurarak ve oyun indirerek para kazandıran SupersonicAds, Metaps ve Radium One gibi reklam uygulamaları bulunuyor. 1 Jeton başına $0.01 para kazandırıyor.

Whaff Rewards
whaff para kazanma

Whaff Para Nasıl Çekilir ?

Whaff ile çeşitli uygulama ve oyunları belirtilen görev şartları içinde indirip, oynayarak ve ya video izleyerek para kazanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz parayı Google Play, Xbox, PSN, Steam, iTunes, League of Legends, Karma Coin, Amazon, Facebook gibi siteler ve oyunlar için hediye kartı olarak kullanabilir ve ya $10.50‘lık bir bakiye’ye sahip olduğunuz da sisteme kayıtlı Paypal hesabınıza ödeme talebinde bulunabilirsiniz.