4G teknolojisine sahip ilk yerli üretim olan Smart 4 Power Vodafone tarafından bugün tanıtıldı. Son zamanlarda operatör şirketlerinin abonelerini arttırmak ve daha uygun fiyatlarla çıkardığı akıllı telefonlar piyasalarda giderek artmaya başlarken, Vodafone, Smart 4 Power ile yüksek çözünürlük ve ilgi uyandıran tasarımı sayesinde bir çok telefon kullanıcısının dikkatini çekmeyi başardı ve Smart 4 Power satışa çıkarttı.

Vodafone, son yıllarda 15 akıllı telefon ve 5 tablet piyasaya sürmüştü. En son olarak ise kendi markasını taşıyan yerli üretim yeni akıllı telefonu Smart 4 Power, Long Term Evolution (LTE) özelliği, Android 4.4 KitKat işletim sistemi, 5 inç çoklu dokunmatik ekranı ve orta seviye bir donanım ile fark yaratırken uygun fiyatıyla da tüketicilerle buluşuyor.vodafone smart 4 power özellikleri

Vodafone Smart 4 Power Özellikleri 

Vodafone Smart 4 Power Fiyatı

Vodafone Smart 4 Power, kontratsız olarak 599 TL fiyat etiketine sahip olacak. Vodafone Smart 4 power’a Red Elite ve Red Elite Extra tarifesine sahip aboneler, 24 aylık sözleşmeyle Vodafone mağazalarına başvurarak ücretsiz sahip olabiliyor.