Oyun severlerin bir numaralı tercihi olan Steam evreni, her sene düzenlenen indirim dönemlerindeki müthiş yoğunluğu, yılın geri kalan zamanlarında da aynı ilgi ile sürdürmeye devam ettirmektedir. Oyun dünyasının en şöhretli oyunlarının yapımcıları, ilgili tüm hak ve faaliyet işlemleri için Steam’i yetkilendirmektedir. Bu anlamda da söz konusu platformun tartışmasız lideri konumuna yükselmiş bulunmaktadır.

Steam kullanıcıları için çoğu zaman oldukça makul fiyatlara rastlamak mümkün olsa da bazen son derece fahiş ücretlendirmeler ile karşılaşmadıklarını söylemek de yanlış olur. Peki, siz değerli oyun tutkunlarına; ücretsiz Steam keyi almanın gayet olağan olduğunu söylesek, ne düşünürsünüz? Bunun için gereken tek materyal; geçerli bir Steam kodu… Steam üzerinde yer alan oyunların büyük bir kısmı, zaman zaman çeşitli kampanyalar eşliğinde, kullanıcılara bedelsiz olarak da sunulabilmektedir. Bu amaçla, birçok farklı internet sitesinin bazı dönemlerde dağıtmakta olduğu ücretsiz Steam kodları; söz konusu kampanyaya dair oyunların bedava olarak indirilip oynanmasını mümkün kılmaktadır. Sadece basit bir üyelik kaydı ile onayı dahi bu kodlara ulaşmanızı sağlayabildiği gibi, bazen de farklı yollar izlemeniz hususunda yönlendirmeler ile karşılaşmanız da olağandır.

Ücretsiz Steam keyi fırsatından yararlanmak için bu kodlara ulaştığınız gibi, dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli mevzu ise ilgili kodların kullanım zaman aralığını kaçırmamak olacaktır. Gerekli süreler içinde, Steam sistemi içerisinde, bu kodları aktif hale dönüştürmeniz ve geçerli oldukları kampanyalara dair oyunları bedelsiz olarak indirmek için kullanmanız gerekmektedir.ücretsiz steam key

Steam içinde yer alan oyun kütüphanesine arzu ettiğiniz oyunları kaydedebilmek için oyun ekleme modülünde bulunan ürün aktifleştirme seçeneği kullanılmalıdır. Bedava ulaşabildiğiniz söz konusu Steam kodlarını doğru bir biçimde girmeniz beklenmektedir. Böylece ücret ödemeden, ThatsGameBro sayesinde Steam içindeki izin verilen oyunlara ulaşmanız mümkün olmaktadır.

Görüldüğü üzere Steam platformunun, herkesçe yararlanılabilecek birçok farklı avantajı bulunmaktadır ki; ilgili konu ve yöntem de bunların en bilineni olarak göze çarpmaktadır. Bedava Steam kodlarını elde etmeniz, ücretsiz Steam keyi almanın en kolay ve kestirme yolu olarak ön plana çıkmaktadır. Tüm oyun severlere, keyifli oyun saatleri dileriz…