Tüm zamanların en korkunç oyunlarının başında gelen Outlast, humble bundle iş birliğiye kısa bir süreliğine ücretsiz Steam Key olarak dağıtılıyor!

Steam Key’i Outlast Deluxe Edition olarak veriliyor. Outlast Deluxe Edition içinde bulunan oyunlar; Outlast ve Outlast Whitleblower DLC.

https://humblebundle.com/store/outlast-deluxe sitesine gidin.

Üyeliğiniz yoksa hemen bir üyelik açın ve ardından paylaştığım linkten ve ya sitenin ana sayfasında bulunan banner’a tıklayın. Karşınıza gelen satın alma sayfasından “Add to Cart” butonuna tıklayarak oyunu hemen alın!

Unutmayın kampanya 21-23 Eylül tarihlerinde geçerlidir! Sayfa çok yoğun olduğundan dolayı açılmayabilir, ara ara tekrar deneyin!

outlast ücretsiz key

Outlast Hikayesi

Outlast, Red Barrels tarafından geliştirilen ve 2013 yılında yayınlanan psikolojik korku video oyunudur. Oyuncuları Colorado’da bulunan, Massive Asylum Dağında korkunç şeyler beklemektedir. Çok uluslu Murkoff Corporation’ın “araştırma ve hayır” dalında kısa süre önce yeniden açtığı, zihinsel rahatsızlığı olan insanlar için uzun süredir terk edilmiş , sıkı bir gizlilik içinde faaliyet gösteriyor. Taa ki oyuna biz başlayana dek!

Cehennem, birinci sınıf bir hayatta kalma korku oyunu Outlast’ta hayatta kalamayacağınız bir deneydir. Oyunda ki amaç araştırmacı gazeteci Miles Upshur olarak Mount Massive Asylum’u keşfetmek ve korkunç sırrını ortaya çıkarmak için yeterince uzun süre hayatta kalmaya çalışmaktır.

Unutmayın oyunda asıl amaç hayatta kalmak! Siz bir savaşçı değilsiniz. Yaratıkların dehşetinden kurtulmak ve hayatta kalmak için tek şansınız kaçmak veya gizlemektir.