Çinli oyum yapımcısı COG Publish Limited tarafımdan geliştirilen MMORPG oyunu Titan Savaşları, Türkiye sunucularında tamamen Türkçe olarak Ark Arena aracılığıyla Türk oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yaklaşık 7600 kayıtlı oyuncunun yer aldığı yoğun bir kapalı beta test dönemini geride bırakan Titan Savaşları 11 Temmuz Cuma günü Saat 10.00’da  tüm oyuncuların katılabileceği Açık Beta dönemine hazırlanıyor.

Klasik MMORPG oyun özelliklerinin yanı sıra Titan Savaşları Online‘da haftalık olarak Kale Savaşları, şehirlerin fethedildiği Gemi Savaşları gibi çeşitli PVP etkinlikleri gibi bir çok zengin içerik bulunuyor. Mancınık, katapult, özel akrep binekleri gibi çeşitli kuşatma silahlarını kendiniz craft edebilir ve Kale Savaşlarında kullanabilirsiniz. Titan Savaşları Online’da Savaşçı, Büyücü, Ruh Çağıran, Şifacı ve Katil sınıfları bulunmaktadır. Her biri farklı özellikleri ile ön plana çıkan bu karakterler oyunda birbirinden çok farklı tecrübeler yaşatacak.titan savaşları

Titan Savaşları oyunculara bir birinden güzel binekler ve pet sistemi sunmaktadır. Sahip olduğunuz bir birinden güzel arazi binekleri ve uçan binekler ile haritada en dip noktalara kadar gidebilirsiniz. Dağların zirvelerine kadar çıkarak, kimsenin gitmediği yerlere gidebilirsiniz. Sahip olduğunuz Evcil hayvan ile bir çok yaratığa karşı beraber göğüs gerebilir, hem kendinizi hemde evcil hayvanı geliştirebilirsiniz. PvE severler birçok haritayı keşfetmek ve buralarda seviye atlamanın yanında, günlük görev sistemi içerisinde seçtiği çok çeşitli görevleri yaparak canları istediğince oyunun keyfini sürecek.

Titan Savaşları Online‘da klanlara özgü günlük etkinlikleri ile özel bir Klan Ağacı sistemi, tehlikeli zindanlar, her an sizi bir maceraya sürükleyecek olan Totem sistemi ile ister tek başınıza, isterseniz klanınızla birlikte hareket ederek değişik avantajlara sahip olabileceksiniz.

Kısacası Titan Savaşları Online savaş sistemleri, karakter çeşitleri, zanaatkarlık, binek çeşitliliği, sıra dışı oyun eşyaları ve devasa haritaları ile farklı bir oyun olarak Türk oyunculara adından çok söz ettirecek gibi görünüyor.

Oyuna kayıt olmak ve indirmek için : http://ts.arkarena.com/

Minimum Sistem Gereksinimleri

En düşük şekilde oyunu oynayabilmeniz için gerekli sistem özellikleri

İşletim Sistemi: Windows XP, Win Vista, Win 7, Win 8
CPU: Dual-Core 1.6GHz ya da üzeri
Sabit Disk Alanı: 6 GB
Ekran Kartı: MinimumVGA Card. 8500GT-256MB (Normal Ayarlar)
9600GT (Yüksek Ayarlar)

 Titan Savaşları Online Tanıtım Videosu