Marketglory‘de gerçekleşen çeşitli değişikliklerden ötürü artık ödemelerimizi skrill ve ya neteller üzerinden isteyebiliyoruz. Bu nedenle ufak bir araştırma yaptıktan sonra Skrill online ödeme yöntemini tercih ettim. Skrill ile her türlü para yatırma, çekme ve transfer gibi işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Marketglory’den ilk defa Skrill’e para çekme talebinde bulundum ve param yatırıldıktan sonra banka hesabıma para çekme talebinde bulundum. Skrill’den para çekme sorunu yaşayanlar için resimli bir şekilde Skrill’den para çekme yöntemini anlatacağım.

» İlk olarak Skrill’e giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra karşınıza son yaptığınız işlemler ve hesap bakiyeniz gelecek. Aşağıda ki resimde gördüğünüz gibi Balance‘nin altında bulunan Withdraw‘a tıklayın.

skrill para çekme

» Karşınıza parayı çekmek istediğiniz kredi kartı ve ya banka kartı ve miktarı gelecek. Gerekli yerleri doldurun ve ilerleyin.skrill para çekme

» Bir sonra ki adıma geçmeden önce resimlerde de görüleceği üzere Skrill para transferlerinde € 2.95 miktarında bir ücret kesiyor. Bir sonra ki adımda ödeme almak istediğiniz miktar ve banka hesabı görülüyor. Eğer bilgileriniz doğru ise alt tarafa doğum tarihi bilgilerinizi girerek ödemenizi onaylayın.

skrill para çekme

Hepsi bu kadar arkadaşlar Withdraw money butonuna tıkladıktan sonra sizi ana sayfaya atar ve ödemeniz başarılı bir şekilde gerçekleşti yazısı gelecektir. Ödemeler yaklaşık 2-5 gün aralığında hesabınıza yatırılır. Eğer ödemeniz 5 gün içinde hesabınıza yatırılmazsa Skrill’e mail atmanızı tavsiye ederim.