Sitemizi bir önceki internetten para kazanma “ekgelirtr” blogumdan takip edenlerimiz bilirler, sizlerle bu zamana kadar sürekli reklam tıkla para kazan, anket doldur para kazan gibi çeşitli güvenilir para kazanma yöntemlerini paylaştım. Eğer sizde benim gibi reklam tıklayarak para kazanma varyasyonlarından sıkıldıysanız ve para kazanmak istiyorsanız bu uygulama tam size göre!

Roamler Nedir ?

Kısaca Roamler akıllı telefon ile para kazanabileceğiniz eğlenceli bir uygulamadır. Roamler, çeşitli firmalar için hazırlanmış farklı görevleriyle eğlendiren ve yaptığınız görevler üzerinden para kazandıran bir akıllı telefon uygulamasıdır. Markalar için oluşturulan görevleri alıp, gizli müşteri gibi belirtilen markete giderek, görevde belirtilen ürünün rafını,fiyatını vs. foto çekip tamamladıktan sonra her tamamlanan görev başına Tecrübe Puanı kazanıp Para alıyorsun.Bu tarz görevleri nedeniyle uygulamayı bir çeşit oyun olarak’da düşünebilirsiniz.

roamler türkiye

Görevler belirli konumlara göre karşına çıkar ve evde ya da dışarıda görevleri yapabilirsin. Görevleri gerekli kriterlere göre tamamladığında, XP Tecrübe Puanı ve ya belli miktarda para kazanırsın.Ne kadar Tecrübe Puanı (XP) kazanırsan, o kadar yüksek seviyelere ve daha da fazla para kazandıran ilginç görevlere ulaşabilirsin!

Roamler davetiye sistemi ile yayılıyor. Sisteme kayıt olmak için biri size Roamler davetiyesi göndermeli ve ya Roamler kayıt listesine başvuru yapıp sıra beklemelisiniz. Roamler’a katılmak istiyorsan http://eepurl.com/XYwYT adresindeki formu doldurduktan sonra sana gönderilen aktivasyon kodu ile uygulamayı kullanmaya başlayabilirsin. Roamler kayıt listesi formu üzerinden başvuru yapan kullanıcıların bir çoğu sisteme kabul edilmektedir.

Roamler’e başarılı bir şekilde kayıt olduktan sonra uygulamayı akıllı telefonunuza indirip e-mail adresinize gelen aktivasyon kodu ile hesabınızı aktifleştirebilirsiniz. Para kazanmaya bir an önce başlamak için tek yapmanız gereken belirtilen görevleri kabul etmek ve görevde tanımlanan adımları tek tek gerçekleştirmek. Şunu unutmayın ki görevleri kabul ettikten sonra 2 saat içinde Roamler Ekibine iletmelisiniz. Aksi taktirde göreviniz geçersiz sayılabilir ve bir daha karşınıza çıkmayabilir.

Paramı nasıl çekebilirim?

Uygulama ya da my.roamler.com adresinden kişisel sayfandan “Ödemeler”e tıklayarak paranı çekebilirsin. Roamler kazandığınız paraları Paypal hesabınıza gönderir. Eğer Paypal hesabın yoksa öncelikle Paypal hesabı açmalısın. Böylece her istediğinde ödemeni alabilirsin. Paypal Nedir ? Güvenli midir ? >>

Roamler İndir

Roamler iPhone iOS 4.0 ya da üstü ve Android 4.0 ya da üstü modellerde kullanılabiliyor.

Roamler Android İndir                                                                                 Roamler iPhone indir

google play                       iphone app store
roamler logo