Probux Referans Kiralama Sistemi – Probux Rented Referrals

Probux PTC sitesini üzerinden para kazanmanın yolunu sizlere Probux ile Para Kazanmak konusunda anlatmıştım. Bu konumuzda ise probux referans kiralama sistemine değineceğiz.

Probux’ta iki çeşit referans sistemin bulunmakta; Direct Referans ve Rented Referans

Direct Referrals: Sizin referans linkiniz üzerinden kayıt olan kişilerdir. Direct Referansları bulması oldukça zordur, sitelere linkiniz bırakmanız ve ya arkadaşlarınızı davet ederek direct referans kazanabilirsiniz.

Rented Referrals: Sistem üzerinden kiralanmış referans demektir. Oldukça basir bir yoldur ve bize çok güzel gelir sağlayan sistemdir.

Probux’ta tek seferde 100 kişiye kadar referans kiralayabiliyoruz. Referans Kiralama fiyatları aşağıdaki gibidir;probux

3 Referans: 0,6$        10 Referans: 2 $       20 Referans: 4 $

50 Referans: 10 $     70 Referans: 14 $     100 Referans: 20 $

Probux Scam Listesine girmiştir, hiç bir şekilde ödeme yapmamaktadır. Hiç bir şekilde kayıt olup, yatırım yapmayınız.!

Probux Referans Kiralama

Probuxta referans kiralama Main Balance (Ana Bakiye) ve ya Rental Balance (Kiralık Bakiye) üzerinden gerçekleştiriliyor. Rental Balance referans satın alma hesabıdır ve referans alma yada referans kiralarını ödeme gibi işlemlerde kullanılır ve geri ödemesi yoktur.Yani referans alacağınız zaman, Rental Balance‘ya probux Ana bakiyenizden ve ya Neteller, Payza ve Paypal gibi online ödeme sistemlerinden para aktarımı yapıp referans alabilirsiniz.

İlk olarak Probux‘a giriş yapıyoruz, Ardından My account‘a gelerek Rental Balancenin yanında bulunan Add Funds seçeneğine tıklıyoruz.
Rental balanceye ne kadar referans kiralayacaksak onun bedelini yatırıyoruz. Referans Bedellerini yukarıda görebilirsiniz.

Rental Balanceye paramızı yatırdıktan sonra Rented ve ya My account kısmında sağ tarafta bulunan Rent Referrals butonuna tıklıyoruz. Eğer bu zamana kadar probux’ta referans kiralamadıysanız Rented sekmesinde aşağıda ki görüntü olacaktır.

probux referans kiralama

Karşımıza böyle bir ekran gelicek. Clicking here yazan yere tıklıyoruz. Ardından kiralamak istediğimiz referans sayısını seçiyoruz ve kazanmaya başlıyoruz.

Kiralık Referansları Sürekli Kullanabilirmiyim?
Hayır. Kiraladığınız referanslar bottur ve 1 ay süre boyunca hesabınızda durur. Eğer süresini uzatmak isterseniz AutoPay seçeneğini açarak otomatik olarak ve ya Manuel olarak rented referrals kısmından kendiniz yapabilirsiniz.