Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle reklam tıklayarak para kazandıran, ödemeyi belirli saatlerde anında hesabınıza yatıran oldukça tanınmış güvenilir bir PTC sitesinden bahsedeceğim.

Probux Nedir ?

Probux, 28 ağustos 2012 yılında yayın hayatına geçmiş kısa zamanda geniş kitlelere yayılarak hızlıca büyümüş ve büyük bir potansiyele sahip güvenilir PTC (Paid to click) sitesidir. Kuşkusuz son zamanlarda hem ödeme yapıp hemde fazla kazandıran ptc sitesi olarak en üstlerde yer alıyor.

 

Probux Scam Listesine girmiştir, hiç bir şekilde ödeme yapmamaktadır. Hiç bir şekilde kayıt olup, yatırım yapmayınız.!

Probux Güvenilir mi ?

Kayıtlı bir şirket olması, ddos koruma, özel ve profesyonel kadrosu, istikrarlı bir iş planı, mükemmel destek, anında ödeme, forum, aktif yöneticileri, komut ve benzersiz tasarımı; Probux reklam tıklama para kazan sitesini güvenilir bir sistem haline getiriyor.

Probux PTC sitesi açıldığından bu zamana kadar neredeyse her hafta siteye yeni özellikler ekliyor. PTC sitelerinde en önemli faktörlerden biride bu tarz yeniliklerin olmasıdır. Aktif yöneticiler ve sisteme sürekli yenilik yapılması iyi olmakla birlikte sitede her şeyin yolunda olduğunu kanıtlıyor. Bu tür esas özelliklerde sitenin başarılı olduğunu ve probux’un scam olmadığını kanıtlıyor.

Probux İle Para Kazanmakprobux

İnternet Sitesi: http://www.probux.com

Kayıt Olmak İçin: http://www.probux.com/?r=Lethe

Günde yaklaşık 25-30 Reklam geliyor, bunlar günlük reklamlar (Daily exposure) ve fixed reklamlar olarak ikiye ayrılıyor.

Daily exposure (Mor Reklamlar) reklam tıklama başına 0,001 $ kazandırıyor.
Fixed advertisement (Turuncu Reklamlar) ise reklam tıklama başına 0,01 $ kazandırıyor.

Sitede sadece reklamlara tıklayarak günde yaklaşık $0,07 para kazandırıyor. Fakat sitede diğer reklam tıkla para kazan sitelerinde olduğu gibi farklı para kazanma yolları da bulunuyor.  ProGrid, Task ve Ref Kiralayarak oldukça fazla kazanç sağlayabilirsiniz.

ProGrid: Progrid oynaması oldukça kolay bir oyundur. Sadece karşımıza çıkan resimde her hangi bir yere tıklayarak $5’a kadar para kazanma şansına sahip oluyoruz. Her tıklama farklı sponsor sayfayı açıyor ve 5 saniye sürüyor. Para kazanıp kazanmadığınız reklamı izledikten sonra belli oluyor. Kazandığınız paralar anında hesabınıza yansıyor.

Probux Referans Kiralama: Referans kiralama bir çok PTC sitesinde para kazanmanın en kolay yoludur. Probux’ta haftada 100 referans kiralayarak, sahip olduğunuz kiralık referansların reklam tıklama sayısı kadar para kazanırsınız. Normal üyeler maximum 200, gold premium üyeler 2000, ultimate üyeler ise 4000 kiralık referans alabiliyorlar. Üyelik durumunuza göre de referansların tıkladığı reklamlardan daha fazla para kazanıyorsunuz.

Probux Tasks: Eğer az da olsa İngilizce biliyorsanız en çok para kazanacağınız yer kuşkusuz probux taskları olacaktır. Sitede tamamladığınız task başına $0.50’a kadar para kazanma imkanınız bulunuyor. Taskları yüksek doğruluk oranıyla tamamladıkça yeni tasklar geliyor. Task hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için >>

Probux Ödeme

Hesabınız da minimum $5 para olduğunda online cüzdanınıza parayı çekebiliyorsunuz. Probux ödemeleri Paypal, Payza ve Liberty Reserve aracılığıyla yapmaktadır.