Payza (AlertPay) Nedir & Nasıl Kullanılır?

İngiltere merkezli, MH Pillars Ltd şirketi 2012 yılında AlertPay’ın varlıklarını satın aldı ve AlertPay isminde değişikliğe giderek Payza adını aldı. Mayın 2012’de hayata geçen Payza, 9 milyondan fazla kullanıcısı ile, 197 ülkede ve 21 farklı para birimlerinde hizmet vermektedir. Payza tüm dünya çapında güven kazanmış büyük bir online ödeme platformudur.

Payza, kullanıcılarına güvenli, esnek ve çeşitli para çekme seçenekleri sunan bir e-cüzdandır. İnternet üzerinden yaptığınız uluslar arası para transferlerinde, alışverişlerde kredi kartınız görünmeden paranızın emin bir biçimde aktarmanıza yarar. Bu sayede internet üzerinden yaptığınız ödemelerde kredi kartı bilgileriniz, alış veriş yaptığınız kişi ya da kurum tarafından görülemediği için işlemlerinizi daha güvenli ve pratik hale geliyor.Tek yapmanız gereken Payza.com’a girip kayıt olmak!

payza Website: https://www.payza.com

Ara ara internet üzerinden çeşitli para kazanma yöntemlerine yönelik paylaşımda bulunduğum blogumda, sizlerle daha önceden paylaşmış olduğum birçok reklam tıklayarak para kazanma siteleri Payza ile de ödeme yapıyor. Eğer Paypal ile sıkıntı yaşıyorsanız alternatif olarak Payza’yı kesinlikle tavsiye ederim.