Sizlere Ojooo Alman PTC sitesini Ojooo ile reklam tıklayarak para kazanma konusunda bahsetmiştim. Geçen hafta $ 39‘a Premium üyelik aldım ve 250 Referans kiraladım şuan günlük minimum $ 5 kazancı yakalamış bulunmaktayım. Kiralık referanslar her geçen gün daha fazla tıklıyor ve daha fazla para kazanıyorum.

Şuan üyeliğimi Premium+ üyeliğe yükselttim ve referans sayımı 353’e çıkardım. Bu sayede günlük minimum $6.5 – $7 para kazanıyorum arkadaşlar.

Bu konuda Ojooo istatistiklerini ve ödeme kanıtını sürekli güncelleyeceğim. Güncel ojooo profil istatistik bilgilerime buradan ulaşabilirsiniz.

Website: http://wad.ojooo.com/

 

Bu konu Ojooo açıldığı ilk zamanlara ait bir konudur.0 zamanlarda para çekimlerinde herhangi bir sıkıntı yoktu. Fakat son zamanlarda bir çok kullanıcının belirttiğine göre ödemeler gönderilmiyor ve ya 5-6 ay içinde anca gönderiliyor. Bu nedenle lütfen yatırım yapmadan önce ojooo forumu ve ya çeşitli sitelerden bilgi alarak site hakkında kesin bir fikre vararak karar verin.

Ojooo Ödeme

28 Ekimde Ojooo Ptc sitesinden $ 16,73’lık bir ödeme talebinde bulundum ve para hesabıma bir kaç saat içinde yatırıldı. Aşağıda ödeme kanıtını görebilirsiniz;ojooo ödeme

ojooo ödeme kanıtı

Ojooo’dan $ 16 ‘lık para talebimden sonra 29 Eylül’deki istatistikleri mi aşağıda ki fotoğrafta görebilirsiniz. Bir gün içinde kiralık referanslar sayesinde $7 gibi bir miktar kazandım. Bir çok reklam tıkla para kazan sitesine göre Ojooo’da kiralık referanslar oldukça fazla reklama tıklıyor.!

ojooo ödeme yapıyor mu

ojooo

29 Ekimde kazandığım $ 7 ‘lık miktarın ardından 30 Ekimin sonunda bu miktar $ 20,54’e ulaştı ve bende $20,54’lük bir ödeme talebinde bulundum.

odeme_Ojooo_5

          Ojooo $ 13.99’lık ödeme mi’de almış bulunmaktayım.

ojooo ödeme kanıtı