Netlioo Nedir ?

Netlioo online alışverişi eğlenceli ve daha kazançlı yapan bir sistemdir. Netlioo oluşturduğu para kazanma sistemini sosyal ağ yapısı ile kullanarak, yapılan alışverişlerden, üyeliklerden, beğenilerden ve paylaşımlardan para kazanmanızı mümkün kılan bir platformdur. Netlioo sayesinde online alışveriş yaparken indirimlerden yararlanabilir hatta +NP kazanarak alışverişinizi oldukça kazançlı bir hale getirebilirsiniz.

Netlioo Para Kazanma

Netlioo ile para kazanmaya başlamak için ilk olarak sisteme kayıt olmalıyız. Sisteme birinin alt üyesi olmadan kayıt olmuyor. Olsanız bile kayıt olduktan sonra bir şekilde başkasının alt üyesi oluyorsunuz.netlioo nedir

Website : https://netlioo.com/
Kayıt : https://netlioo.com/register/lethe

Hesabınızda 25 TL olduğunda banka havalesi aracılığıyla paranızı talep edebiliyorsunuz.

Netlioo Sosyal Alışveriş Ağı ile arkadaşlarını netlioo’ya davet ederek üye yaptığın arkadaşından ve üye yaptığın arkadaşının davet ettiği üyelerden para kazanabilirsin. Sosyal alışveriş ağı sayesinde sadece kendi alışverişlerinizden değil arkadaşlarınızın yaptığı alışverişlerden de para kazanabilirsiniz. Kazandığınız paralar tüm sosyal ağa belli bir oranda dağıtılır. Sosyal ağınız ne kadar geniş ise o kadar fazla para kazanırsınız.

Netlioo Sosyal alışveriş ağınızı genişletmek için Hesabım > Davet kodlarım‘dan bir davetiye kodu oluşturun. Oluşurduğunuz linki çeşitli paylaşım forumlarında, sosyal ağlarda ve ya arkadaşlarınız ile paylaşarak sosyal ağınızı genişletebilirsiniz.
Netlioo’da 4 farklı para kazanma yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemler; Alışveriş yap kazan, Üye ol kazan, Paylaş Kazan ve Beğen Kazan yöntemleridir.

 1) Alışveriş Yap Para Kazan
Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte online alışveriş çılgınlığı neredeyse bir çok aileye sıçramış durumda ve online alışveriş piyasası oldukça gelişmiş durumda. Eğer internetten alışveriş yapmayı seviyorsanız, netlioo ile alışveriş yaparak para netlioo nedirkazanma tam size göre!

Netlioo’nun Gittigidiyor, n11, markofoni, trendyol, hepsiburada gibi yaklaşık 160 popüler online alışveriş siteleriyle anlaşması bulunmaktadır. Anlaşmalı online alışveriş sitelerinden yaptığınız her alışverişlerden belirli bir yüzde alarak para kazanıyorsunuz. Örneğin moda ve trendleri yakından takip eden online alışveriş sitesi markofoni ile her alışverişten yüzde 7 NP kazanıyoruz. Ayrıca bazı anlaşmalı sitelerden belirli yüzde yerine belirtilen parayı kazanıyorsunuz. Örneğin n11‘de 50 TL alışverişlerde 5 TL para kazanıyoruz.
Ayrıca netlioo alışveriş yap kazan sekmesinde bulunan kupon kodlarıyla’da belirtilen sitelerden indirim kazanılıyor.

2) Üye Ol Kazan
Netlioo‘da bir diğer para kazanma seçeneğimiz ise belirtilen sitelere üye olarak para kazanmaktır.

Dikkat:! : Kullanmayacağınız kampanyalara üye kaydı yapman önerilmez. Kampanya açıklamalarındaki prosedürlere uygun üye olmaman ve üye olduğun firmalara yanlış bilgi vermemengerekmektedir. Firmalar sebep göstermeksizin üyelik komisyonunu iptal edebilirler, bu gibi durumlarda sistem dağıtılan Toplam Kazancı geri toplayacaktır. Kampanyadaki firmalar sadece bir kere kazandırır.

3) Paylaş Kazan
Sosyal medyayı etkin kullananlar için Paylaş Kazan sistemi ile kişilere paylaşımları aracılığıyla paylaşım başına 15 kuruştan – 2 TL ‘ye kadar bir kazanç sağlamaktadır.

Paylaş Kazan Nasıl Çalışır ?
– Paylaş kazan kampanyalarında Toplam Kazanç, paylaşılan kampanya sosyal ağlardaki sayfalarında 24 saat içinde silinmediği takdirde en geç 48 saat sonra kazandırır.
– Yeni bir paylaşım yapabilmen için en az 15 dakika beklemelisin.
– Paylaş kazan kampanyalarını bir kere kazandırır, sonraki paylaşımlar kazandırmaz.
– Paylaşımlarda kullandığın sosyal medya hesabın kampanya sahibi tarafından uygunsuz bulunması durumunda komisyon ödemesi yapılmaz.
– Üyeler birden fazla sosyal ağ hesabı kullanarak kazanabilir.

4) Beğen Kazan
Netlioo‘da beğen kazan kampanyasında facebook sayfalarını beğendiğin’de belirtilen miktarda toplam kazanç anında kazandırır.

Beğen Kazan Nasıl Çalışır ?
– 3 ay içinde beğenmekten/takip etmekten vazgeçersen, kazandığını sistem Netlioo hesabından geri alır, tekrar beğenirsen/takip edersen yeniden yükler. Değişim ile ilgili güncellemeler sistem kontrol ettiği günlerde kazancını günceller.

– Yeni bir beğeni yapabilmen için en az 15 dakika beklemelisin.