Market Glory Fight / War Hakkında Herşey

Marketglory War Rehberi

Normal bir vatandas olarak ülkenize savaş acildiginda savunmak icin savaşa katilabilirsiniz. Bu gibi durumlarda en az 1 atack, 1 defence ve 20 energy ile Fight >War > Join War (savaş zamani gorunur) kısmından atack yapabilirsiniz. Bu sekilde savaşa katilmis olursunuz ve ilk vurusunuzda 10.000 damage vurursunuz. Bu ilk vurusta size verilen bir bonustur. Yüksek damage sahibi değilseniz veya az silahınız var ise 1 kez vurmanız yeterli olacaktir. Daha sonraki vuruslarda cok düşük vuracağınız dan damageleriniz boşuna gidecektir.

Çok silahı olan saldırmak isteyen kisiler zaten üst üste enerjisini artirip vuruşlar yapacaktır. Savaşlar sayesinde vurduğunuz damageye göre madalyalar kazanirsiniz. Bu madalyalar rütbenizi arttırır ve madalyaları satarak gelir elde edebilirsiniz.

Fight > Medal funds > Sell Medals kısmından madalyalarin fiyatlarini görebilirsiniz. Bir rutbe icin gerekli madalyayi aldiktan marketglory madalyasonra artan madalyalari satabilirsiniz. Fight/War kısmından herhangi bir savaş icin View War butonuna tıklarsanız orada hangi madalyayı ne kadar damage ile alabileceginizi, bir rutbe icin gerekli madalya sayısını, madalyalarınızı, rütbenin bize verdiği atack ve defence bonuslarını görebilirsiniz. Ayrıca savaş sonunda kazanan taraf olursanız savaş fonunun % 75 i dağıtılır ve sizin vurduğunuz damage toplam damagenin yüzde kaçına denk geliyorsa ona göre Euro, Gold, Try ve diger para birimlerinden savaş ganimetini alırsınız.

Marketglory Başka bir Ülkeye Savaş Nasıl Açılır ?

Bir ülkede savaş yoksa o ülkeye karşı savaş açılabilir. Savaşlar Leader ya da organizasyonun en kıdemlileri tarafından 5 gold karsiligi açılır. Savaş devam ederken savaşlarda yer alabilirsiniz. Bir saldırı savaşında yer almak icin, saldıran bir organizasyonun üyesi olmak zorundasınız ve ülkeye seyahat etmek zorundasınız, fakat savunma savaşlarına organizasyona uye olma zorunlulugu olmadan ozgur bir savaşci olarak katılabilirsiniz. Bir savaşa katılabilmeniz icin en az 1 atack 1 defence silahına ve 20 energy ye sahip olmanız gerekir.

Saldırı kazanılırsa İmparator unvanı saldıran organizasyonun marketglory war guideliderine verilir. İmparator savaşa katılsa da katılmasa da % 25 hakimiyet bonusu alır. Bu bonus ona topraklar üzerinde hakimiyeti olduğu surece, yani topraklar bir saldırıyla fethedilmedigi surece, her savaş bitiminde verilir. Bir ülkeyi saldırı ile fethedersen % 25 bonusa sahip olmak icin ülkenin imparatorunu tahttan indirebilirsin. Haliyle, ülke pes pese savaşlara karissa bile, savunmayı kazandıgında, imparator her savaşin sonunda % 25 hakimiyet bonusu alır. Savunan taraf kimin hakimiyetinde olursa olsun tum toprakları 100.000 us savunması puanı ile savaşa baslayacaktır. Bir ülkeyi o ülkenin vatandası olmasan da savunabilirsin ve o ülkenin savaş fonundan payını alabilirsin. Savaş savunmayla kazanıldıgında, savaş fonunun % 75 i savunan savaşcılara vurdukları miktara gore dağıtılır. Yani bir savaşcinin vurdugu damage savaşta vurulan toplam damagelerin yüzde kacini oluşturuyorsa, savaşci savaş fonundan ona gore yüzdelik kazanc elde eder.

marketglory savaşGunluk sınırsız sayıda savaş tercih edilebilir. Gunden güne savaşarak başarılı bir askeri kariyer elde edebilirsiniz. Bircok savaşta yer alabilir, bir cok madalya alabilir ve gelecek savaşlarda yüksek damageler vurmanızı sağlayacak yüksek bir askeri rütbe elde edebilirsiniz. Arenadaki rütbeniz ve silahlariniz savaşta vuracaginiz damageyi belirlemektedir.

Saldırıda bulunan organizasyonun uyeleri haric tum savaşcilar, savunan ülkeye seyahet ettikleri taktirde, savunmaya ozgur bir savaşci olarak (organizasyona gerek duymadan) katılabilirler. Ülkenizin savunulan topraklar ustunde hakimiyeti olmasa ve o ülkenin vatandasi olmasaniz dahi o ülkeye savunma yapabilirsiniz. Bir savunma savaşini ozgur savaşci olarak kazanirsaniz; ülke ya yerel halkın ya da bir önceki savaşta ülkeyi mağlup etmiş olan tarafin hakimiyetinde olur. savaş fonu savaşin sonunda bir kez dagitilir. savaş sonrası ülke otomatik olarak 7 gun koruma altına alınır. Bu surede savaş fonu birikir, ve başka bir savaşa girildiğinde fon tekrar dagitilir.

Furckan arkadaşımızın gazetelerinden alıntıdır.

Sizlerle paylaşmış olduğum Detaylı MarketGlory War, Fight, Work, Şirket Kurma, Kur İşlemleri Rehberine Ulaşmak İçin Tıklayınız >>