Merhaba arkadaşlar, sizlerle önceki makaleler de marketglory oyun oyna para kazan sistemi ve detaylı marketglory rehber konularından bahsetmiştim. Bugün sizlere marketglory oyun oyna para kazan sisteminden aldığım ödemeleri paylaşacağım.

Öncelikle marketglory sistemini bilmeyenler için kısaca marketglory ödemeleri hakkında bilgi vererek başlıyorum. Marketglory oyunundan ödeme almak için hesabınızda minimum 20 € olması gerekiyor. Ödeme talebinde bulunduğunuz da oyun %20‘lik bir kesinti yapıyor.

Bu zamana kadar oyundan €27, €75, €75 olmak üzere toplam üç seferde € 177 parayı hesabıma çektim. İlk ödeme mi oyuna hiç bir yatırım yapmadan yaklaşık 4 ay bir süre içinde aldım. İlk ödememi aldıktan sonra oyuna £20 yatırıp 100 experince paketi satın aldım. 100 experience paketi satın alarak üretim gücümü arttırdım ve daha fazla para kazanmaya başladım. Aldığım ilk ödemeden 2-3 ay sonra da €75‘luk ikinci ödememi aldım. Çektiğim ödemelerde aşağıda görsellerde de göreceğiniz üzere %20’lik bir kesinti ile hesabıma 1-2 gün içinde yatırıldı.

Marketglory Ödeme

marketglory ödeme marketglory ödeme kanıtı