Arkadaşlarınızla güzel bir ortamdasınız, sohbet, muhabbet ardından günün hatırası olarak bir fotoğraf çekinmek istersiniz. Güzel güzel poz verip fotoğraf çekildikten sonra özel olarak tasarlanmış filtre ve efektler ile özelleştirerek fotoğrafı arkadaşlarınız ve takipçilerinizle paylaşmak için kolay bir şekilde İnstagram‘a atabilirsiniz.

Fakat o da ne! Fotoğrafta bulunan kişiler İnstagram’a sığmıyor! Eyvah! İnstagram’a fotoğrafı sığdırmak için mecburen birilerini kırpmak gerek. Fotoğraftan birilerini kırpınca da doğal olarak fotoğrafın özelliği kayboluyor. İşte bu sorun yaklaşık 300 milyon İnstagram kullanıcısı için oldukça büyük bir problem.

instagram fotoğraf sığdırma programıNeyse ki İnstagram fotoğraf sığmıyor sorunu için geliştirilmiş bir çok uygulama imdadımıza yetişiyor! Bugün sizler için Android işletim sistemli telefonlarda kullanabileceğiniz İnstagram fotoğraf sığdırma uygulamasından bahsedeceğim.

Öncelikle şundan bahsetmek gerekir ki Google Play Store’de İnstagram fotoğraf sığdırma programı olarak oldukça fazla uygulama bulunuyor. Bu programlar kendi içlerinde arka planlar ve efekt farklılıklarıyla ayrılıyorlar. Ben sizler için en çok özelliği olan ve 1-5 milyon Android işletim sistemli telefonlarda kullanılan uygulamayı sizlere tanıtacağım.

No Crop for Instagram

No Crop for İnstagram uygulaması ile isimden de anlayacağınız üzere fotoğrafları kırpmadan İnstagram’da paylaşabiliyoruz.

Uygulamanın Özellikleri

  • İnstagram’a tam boyut fotoğraf göndermek
  • Döndürüp, Çevirerek fotoğrafları yeniden boyutlandırmak
  • Şablon eklemek
  • Ücretsiz 200’den fazla arka plan desenleri
  • Fotoğrafları düzenlemek için 30’dan fazla özelleştirilmiş filtre
  • Farklı yazı tiplerinde fotoğrafa yazı ekleyebilme
  • Fotoğrafı kişiselleştirmek için kullanılan 400’den fazla sticker

No Crop for İnstagram İndir

google play