Blizzard‘ın aylardır üzerinde çalışma yaptığı Heroes of the Storm beta yayınlandı. Beta’da yer almak için Blizzard’tan davetiye beklemek zorundasınız. Heroes of the Storm beta daveti gelmesini beklemek istemeyenler Founder’s Pack adlı paketi satın alanlarak Heros of the Storm’u oynamaya hak kazanacaklardır. Bu paketin fiyatı ise 34.99 Euro olarak belirlenmiştir.

Sizde fark etmişsinizdir ki sözde betada olan oyuna 35€ gibi bir fiyata sahip olmak oldukça saçma gözüküyor. Her neyse biz gelelim siz okurlarımızı daha yakından ilgilendiren beta key çekilişi haberlerine!

Heroes of the Storm Beta Key

Aylardır Heroes of the Storm beta key bekleyen oyunculara müjde! Bir çok web sitesi Heroes of the Storm beta key çekilişi yapmaya başladı. Şuana kadar 3 ayrı web sitesinde 3 ayrı beta key giveaway buldum. Yaklaşık olarak 3000 tane beta key dağıtılacak.


pcgamesnPCGamesN yaklaşık olarak 500 adet Heroes of the Storm beta key‘i dağıtıyor. Çekilişe kayıt olmak için siteye kayıt olmalı ve aşağıda ki linkte bulunan konunun altına yorum yapmanız gerekmektedir. Çekiliş Cuma gecesi sonlanacak ve kazananların e-mail adresilerine bildirim maili gönderilecek.

PCGamesN Heroes of the Storm Beta Key Giveaway >>


PolyGonpolygon logo günlük 200 beta key‘den Cuma gününe kadar 5 farklı çekiliş ile toplamda 1000 tane Heroes of the Storm Beta Key‘i dağıtacak! Yapmanız gereken siteye kayıt olup günlük sorulan soruya yorum olarak cevap vermek. Cevap verenler arasından 200 kişi seçilip beta key dağıtılacak.

Polygon Heroes of the Storm Beta Key Giveaway >>


pcgamer logo PCGamer ise 1000 tane Heroes of the Storm Beta Key‘i dağıtacak! Beta Key’e sahip olmak için konunun içinde bulunan yere e-mail adresini girmelisiniz. Sonuçlar Cuma günü sonlanacak ve e-mail adresilerine mail olarak gönderilecektir.

PCGamer 1000 Heroes of the Storm Beta Key Giveaway >>

*Yeni  PCGamer 1000 adet key dağıtımı tamamlandı ve bir kaç saat önce ise yeni 650 beta key dağıtımı yayınladılar. Beta key alabilmek için konunun içinde bulunan kutuya mail adresinizi girmeniz gerekiyor. HOS beta key dağıtımı Çarşamba günü sonlanacak.

PCGamer 650 Heroes of the Storm Beta Key Giveaway >>


heroes of the storm beta key giveaway *Yeni HeroesNexus yayınladığı forum bildirisine göre üyelerine oldukça fazla sayıda EU ve US beta key dağıtıyor. HeroesNexus’un dağıttığı key’lere sahip olmak için siteye kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt olduktan sonra aşağıda verdiğim forum linkine tıklayıp en çok oynamak istediğiniz heroyu, nedenini ve oynamak istediğiniz bölgeyi yazmanız gerekiyor. Bunların yanında Twitter, Facebook ve Youtube adreslerinide takip etmelisiniz.

HeroesNexus Heroes of the Storm Beta Key Giveaway >>