Blizzard‘ın yeni moba oyunu olan Heroes of the Storm, Beta sürümüne başladığından beri ben dahil bir çok kişi oyunu bir an önce oynayabilmek için betaya davet edildiğini belirten mail’i bekleyip durdu. Blizzard beta daveti beklemek istemeyen oyunun beta sürümünü merak edenler için €34.99 değerinde  Founder’s Pack paketi ile beta key bekleyen kullanıcıları iyice sıkıntılı duruma soktu. Özellikle Türkiye kullanıcılarını düşünecek olursak Euro’nun değeri bu kadar yüksek iken beta oyuna bu kadar para vermek saçma gözüküyor.

Neyse ki Blizzard insafa gelmiş olacak ki son aylarda bir çok kişiye Heroes of the storm beta‘ya davet edildiğini belirten mailler göndermeye başladı. Geçtiğimiz günlerde bende oyuna davet edildim ve gönderilen mail’de arkadaşlarımı çağırmam için de 4 adet key gönderilmiş. Bu nedenle bende Heroes of the Storm beta key çekilişi yapmaya karar verdim.

Heroes of the storm beta key giveaway

Katılım Koşulları Nelerdir ?

Çekilişe sadece tek gerçek hesap ile katılım sağlanmalıdır. Bir den fazla hesap ile katılım gösterenler çekilişten elenir.

  • Facebook Bibilsek sayfamızı beğenmeli ve ya
  • Şuan da okuduğunuz Heroes of the Storm Beta Key çekilişi konusunu aşağıda bulunan Facebook paylaşım butonuyla herkese açık bir şekilde paylaşmalısınız.

Gerekli koşullardan herhangi birini tamamladığınız taktirde 1 çekiliş hakkı kazanacaksınız. Yukarı da bulunan koşullardan en az birini gerçekleştirmediğiniz taktirde çekilişten elenirsiniz.

Bunların dışında fazladan çekiliş hakkı kazanmak için:

  • Google+ Bibilsek sayfamızı beğenerek fazladan 1 çekiliş hakkı kazanacaksınız.
  • Konuyu Twitter‘da #bibilsek hastagi altında paylaşarak fazladan 1 çekiliş hakkı kazanacaksınız.

Gerekli koşulları sağladıktan sonra alt tarafta bulunan formu doldurarak çekilişe kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

Formu göremeyenler için formun linki: http://goo.gl/forms/Ux6Y4tz8o4

Etkinlik 5 Nisan 19.30’da başlamış olup 7 Nisan 19.30’da sonlanacaktır.

Heroes of the Storm Beta key çekiliş sonuçları açıklandı. Keyler kazananların mail adreslerine gönderildi.

Alican Yenice

Can Türen

Umut Kanpalta