Gerçek zamanlı yaşam oyunu olan marketglory oyun oyna para kazan sistemi bomba gibi bir online futbol menejerlik oyunuyla oyun severlerin karşısına çıktı! Marketglory ile eş zamanlı yürütülecek bu futbol menejerlik oyunu ile hem takım yönetme becerilerinizi konuşturabilir hemde oyun oynayarak para kazanabilirsiniz!goaltycoon oyna kazan

 

GoalTycoon Nedir ?

GoalTycoon, oyun oynarken para kazandıran online futbol menejerlik oyunudur. GoalTycoon, bir futbol takımının yönetimine odaklanan online futbol menejeri oyunudur. Menejerler takımlarıyla en iyi stratejiyi oluşturup, maçlardan zaferle ayrılarak oyundan para kazanmaya başlayacaklar. Oyunda kazandığınız sanal paraları istediğiniz zaman Euro para birimine çevirebilirsiniz.

Minimum Ödeme: 20 € 

Ödeme Yöntemi  : Paypal

GoalTycoon oynayan her oyuncu takım, kulüp parkı, stadyum, otel, restorant, klinik, otopark, yönetici binası ve antreman sahasına sahip olacaktır. Ayrıca, kulübün gerekli gelişim ihtiyaçları için menejer yardımcıları olacaktır. Bu yardımcılar menejere kulübün gerekli ihtiyaçları için bilgi verecektir.

GoalTycoon Oyna Para Kazan !

GoalTycoon yaklaşık olarak 9 ay 10 gündür para kazandıran bir online menejerlik oyunudur.!

GoalTycoon‘da yapacağınız maçlara ve canlı maç takvimine ana sayfada bulunan MatchesStages menüsünden ulaşabilirsiniz. Takımın kazandığı maçlara ve ya beraberlikten aldığı puanlara göre lig sıralamasında ilerleme şansına sahip olacaksınız. Kazandığınız maçlarda 3 puan , beraberlikte ise 1 puan elde edeceksiniz.

goaltycoon cupSezon sonunda ki lig sıralamasına göre ilk iki takım bir üst lige çıkma şansı yakalayacak ve son dört takım ise bir alt lige düşecek. Ayrıca, her ülkenin kendine özel Country Cup (Ülke Turnuvası)turnuvası olacak ve ülkede bulunan takımlar bu turnuvada yer alabilecek.  Ayrıca, bir kıta da ki tüm takımlar Continental Championship (Kıta Şampiyonası) ‘e katılacak. Bu şampiyona size menejerlik niteliklerinizi göstermek için bir şans sunacak.

GoalTycoon‘da galibiyet faktörü kulübün finansal belirleyici faktörü olan popularite‘sini (popularity) etkileyecek. Ev sahipliği yaptığınız maçlarda popularitenizin büyüklüğüne bağlı olarak daha fazla biletli seyirci maçlarınıza katılacak. Bu sayede ev sahibi olduğunuz karşılaşmalarda biletli seyirci sayısına göre daha fazla para kazanabileceksiniz. Dahası, yarışmalarda kazandığın her zafer oyuncularına experience ve moral puanı olarak geri dönecek. Bu da takımın genel puanlamasını etkileyecek. Takımın genel puanlaması takımın sonuçlarını belirleyen önemli bir unsurdur.

Şampiyonluk ve zafer ikramiyeleri liglere göre farklılık göstermektedir. Yani lig atladıkça Şampiyonluk, Yükselme ve ya galibiyetleriniz sayesinde daha fazla para kazanacaksınız. Ayrıca, biletli seyircilerin sayısını etkileyen popülerlik puanı da kazanarak, otomatik olarak kulübün gelirlerini arttıracaksınız.

goaltycoonCanlı maç sırasında menejer taktik değiştirebilecek. Hatta, ilk yarı arasında, menejer takımında ki oyunculara enerji içeceği içirerek enerjilerini arttırabilecek. İyi seçilmiş bir taktik ve sürekli eğitim başarı için önemli faktörlerdir.

GoalTycoon rehberi bir kaç gün içerisinde blog’da paylaşılacaktır.

GoalTycoon‘da ki bütün takımlara bol şanslar..