Merhaba arkadaşlar,bu konumuzda sizlere clixsense ödeme yapıyor mu diye düşünen arkadaşlar için resimli kanıt sunacağım Clixsense bir çok reklam tıkla para kazan siteleri içinde benim için en güvenilir olanıdır. Clixsense’ye bu kadar çok güvenmemin sebebi 2007’den beri reklam tıklayarak para kazanma sistemleri içinde yer alan en köklü ve 3.5 milyondan fazla üyeye ödeme yapan güvenilir bir site olmasıdır. Clixsense Nedir ? Nasıl Para Kazanılır ?

Clixsense‘de para kazanmanın en iyi yolu Task ve Offer‘ları tamamlamaktır. Ayrıca şansınız varsa Clixgrid oyunundan $ 10 , $ 5 , 1 $ gibi ödülleri kazanma şansınız bulunuyor.

Kısaca tekrar etmem gerekirse Clixsense’de para kazanmanın en kolay yolu task yapmaktır.İngilizcesi sıkıntılı olan bu sebepten dolayı Task yapma konusunda sorun yaşayan arkadaşlar için yeni tasklar geldiğinde İnternetten Para Kazanma Yolları Facebook sayfamızda paylaşacağım.

Asıl konumuza gelecek olursak Clixsense’de son ödememi talep etmemden yaklaşık 3 ay sonra 10 Ocak Tarihi itibariyle $108,90’lık 3. ödememi aldım. Clixsense‘de aldığım önceki ödemeleri mi aşağıda görebilirsiniz;
6.07.2013 Clixsense İlk Ödemem
8.10.2013 Clixsense 2. Ödemem $ 29,93

 

Clixsense aldığım 3. ödemem:

clixsense ödeme kanıtı