Her gün ! Evet her gün bir çok insan arama motorlarını kullanarak internet üzerinden para kazanma yollarını araştırıyor. Artık sizlere kesin ve doğru yöntemi tepsit ettiğinizi müjdelemekte fayda var. Bugün sizlere binlerce “Türk” vatandaşının üye olduğu, abartmadan %100 kazandıran reklam tıkla para kazan sistemi clixsense’yi detaylı bir şekilde tanıtacağım.

clixsense

 

Clixsense Nedir ?

Clixsense ptc sitesi web site sahiplerine ve ya firmalara tekil hit sağlayan bir reklam sitesidir. Clixsense Şubat 2007’den bu zamana kadar aktif olan en eski ve en güvenilir online internetten para kazanma sistemidir. PTC dünyasında en sağlam temelli site muhtemelen Clixsense’dir. Güvenilirlik konusunda kendisini son derece kanıtlamış bir site. Hataya yer vermiyor. Direct ref bulmanız ve premium almanız şartıyla oldukça fazla kazandıracağını belli ediyor. Yıllık Clixsense Premium ücreti $17.

Website: http://www.clixsense.com/

Kayıt: http://www.clixsense.com/?r=Tolga

Clixsense Nasıl Para Kazanılır ?

Clixsense’de para kazanmanın çeşitli yolları vardır. Bunlardan ilki sistemde bulunan reklamları izleyerek para kazanmaktır. Her izlediğiniz reklam başına $0.001 – $0.02 aralığında komisyon alırsınız. Para kazanmak için tek yapmanız gereken clixsense sitesine girip kayıt olmak. Kayıt olduktan sonra üst tarafta bulunan View Ads sekmesinden reklamları görebilir ve reklamları tıklayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Clixsense ptc sitesinde reklam tıklayarak para kazanmanın yanı sıra Clixgrid oyununu oynayarak, Task ve Offers tamamlayarak da para kazanabilirsiniz.
clixsense banner Clixgrid: Oynaması çok kolay bir oyundur. Yapmanız gereken tek şey karşınıza gelen resimde herhangi bir yere tıklayıp sponsor sitenin reklamını izlemek. 10 saniye kadar reklam izledikten sonra kazanıp kazanmadığınızı görebilirsiniz. Eğer şansınız var ise Clixgrid oyunun da tek tıklamada $ 10 ‘a kadar para kazanırsınız.

Clixsense Task: Clixsense’de ciddi anlamda para kazanabileceğimiz yerdir. Task’ın Türkçe açılımı görev’dir. Clixsense’de task sekmesine tıklayarak verilen görevleri ve tamamladığınız görev başına kazanacağınız parayı görebilirsiniz. Clixsense tasklar da genellikle sınıflandırma, performans düzenleme ve geliştirilmesi gibi görevler verilir. Görevleri yüksek doğruluk oranıyla tamamladıkça daha fazla task gelir ve daha fazla kazanırsınız. Clixsense’de bir kaç saat çalışma ile yaptığınız taska göre günlük $10-$30 arası para kazanabilirsiniz. Clixsense Crowdflower tasks hakkında detaylı bilgi için >>

Clixsense Offers: Clixsense offers sekmesi en çok para kazandıran bölümlerden biridir. Offers’lar da anket doldurarak, bilgisayar ve telefon uygulamaları indirerek, video izleyerek para kazanılıyor. Bir anket tamamlayarak minimum $0.85’dan maximum $5’a kadar para kazanabilirsiniz. Clixsense’de haftada 2-3 tane anket geliyor.

Clixsense Ödeme

Ödemeleri almak için normal üyelerde minimum 8$ premium üyeler ise hesabında 5$ biriktiğinde parasını alabiliyor. Ödemeleri Paypal ve Paytoo aracılığı ile Pazartesi ve Cuma günleri alabilirsiniz.