Android ve Apple mağazalarında oldukça popüler olan Clash of Clans kurucuları, Supercell‘den , Android kullanıcılarına müjdeli haber geldi. Geçtiğimiz aylarda Apple iTunes mağazalarında yayınlanan Boom Beach savaş oyunu artık Android  Google Play Store mağazasında yerini aldı.

Mobil oyun sektöründe, strateji savaş oyunları en mücadeleli ve çekişmeli oyunları olsa da, bir çok oyun sever için bu sektöründe ki en eğlenceli oyun türüdür. Boom Beach ise adından da anlaşılacağı üzere Sahil Fethetme oyunudur. Boom Beach, şeytani Kara Muhafızlara karşı destansı bir savaşın yapıldığı stratejik bir savaş oyunudur.

Şeytani Kara Muhafızları çevremizde bulunan adaları fetheden işgal eden ve adada bulunan kişileri köleleştiren işgal kuvvetleridir. Kara Muhafızların işgal ettiği her sahile bir çıkarma gönderilerek ada işgalden kurtarılıyor ve karşılığında bir takım ganimetler elde ediliyor. Bu şekilde işgal edilen adalar ele geçirilerek keşfedilmemiş takım adalarını keşfediliyor.boom beach

Oyunun Özellikleri

– tehlike ve hazine dolu çok büyük bir tropikal takımadayı keşfet
– diğer binlerce oyuncuyla birlikte oyna, üslerine baskınlar yap ve savaş ganimetlerinin keyfini sür
– Şeytani Kara Muhafızlar tarafından kontrol edilen birbirinden farklı yüzlerce ada üssüne saldır
– Korkutucu Boss’larla karşılaş ve şeytani planlarını ortaya çıkar
– Antik heykellerin gizemli gücünü keşfet

DİKKAT! Boom Beach’i oynamak tamamen ücretsizdir. Fakat bazı oyun öğeleri gerçek parayla da satın alınabilir. Eğer bu özelliği kullanmak istemiyorsan lütfen cihaz ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırak.

Boom Beach Android İndir

google play