İngiltere merkezli Jagex Games Studio diğer oyunlardan tamamen farklı olan yeni multiplayer first person shooter oyununu tanıttı. Steam üzerinden indirip oynayabileceğiniz Block N Load, blok-bina ile first-person shooter öğelerini birleştiren bir online multiplayer oyundur.

Bloklarla savunma oluştur, Yok et, Saldır, Savun, Tünel Kaz, Tuzak Kur, Patlat, Sabotaj et ve Kazan. Yaptığınız her şey yıkıcı etkiye sahip, her an düşmanla yüzleşebileceğiniz FPS oyundur.

Düşmanla yüz yüze geleceğiniz 5v5 haritalarda, amaç sahip olduğunuz jeneratörü korumak. Oyun başladığında takımlara verilen 5 dakikalık süre içinde düzgün bir strateji ile jeneratörü koruyabileceğiniz blok-binalar inşaa edip, süre bittikten sonra hem jeneratörü koruyup hem de düşmanın jeneratörünü işgal etmeniz gerekiyor.blocknload beta key

İşten, okuldan yorgun mu geldiniz, stresli bir hafta mı geçirdiniz, kafa dağıtabileceğiniz türden bir oyun arıyorsanız bu oyun tam size göre. Steam’de 32 TL‘lik ön sipariş ile piyasaya çıkan oyun şuan ücretsiz Block N Load beta key dağıtıyor. Block N Load beta’da yer almak için hemen web sitesinden kayıt olup, beta key’e sahip olabilirsiniz.