Ubisoft önümüzde ki aylarda piyasaya çıkacak olan oyunu ile ilgili dört oyunculu co-op modu ve kişiselleştirme seçeneklerini anlatan yeni Assassin’s Creed Unity videosu yayımladı.

Önceki Assassin’s Creed serilerinin aksine Assassin’s Creed Unity‘de karakter ilerlemesi neredeyse tamamen doğrusal olacak. Bunun yanında benzersiz dövüş hareketleri, gizlenme ve hareket yetenekleriyle kendinize özel bir suikastçı oluşturmanız mümkün olacak.

Oluşturduğunuz Assassin’in yeteneklerini kendiniz seçip geliştirebileceksiniz. İster sinsi suikastçı özelliğini geliştirip kalabalıklara çabuk karışıp ve Eagle Vision’u geliştirebilir, isterseniz de yakın dövüş yeteneğini geliştirip saldırılara odaklanıp kısa sürede yüksek damage vurabilirsiniz. Yeni silahlar ve özel kıyafetler alarak oyun stilinizi değiştirebilirsiniz. Örneğin, Ağır zırh giymek daha fazla damage vurmanızı sağlarken, diğer bir yandan sizi daha az gizli tutar.

Oyuncular Co-Op mod’da takımına yardımcı olmak için özel beceriler alabilecek. Ortak Duyu sayesinde sahip olduğunuz bazı becerileri takım arkadaşlarınız ile paylaşma imkanınız olacak.

Assassin’s Creed Unity, 11 Kasım‘da Xbox One, PlayStation 4 ve PC için satışa sunulacak.

İyi Seyirler.