Assassin’s Creed Pirates İndir

Assassin’s Creed severlerine çok güzel bir haber bugün Ubisoft tarafından geldi. Ubisoft’un 2013 yılında Android ve iOS cihazlarında oynanabilen en iyi korsan oyunu Assassin’s Creed Pirates‘in artık ücretsiz olarak indirebileceğini duyurdu.

Korsan temasının ağır bastığı oyunda kahramanımızla açık denizlerde savaşarak macera ve aksiyon dolu anları damarlarınızda hissedeceksiniz!

Acımasız deniz savaşları için hazırlanın ! Gerçek zamanlı deniz savaşlarında düşmanlarınızla mücadele edebilecek ve onları yok etmek için bombardıman silahları, havan topları ve birden fazla mesafeye göre geliştirilen silahlar kullanabileceğiz. Zaman içinde topladığınız hazineler ve ödüller ile geminizi çeşitli geliştirmeler ile geliştirebileceksiniz. İşe aldığımız her mürettebat üyesi bize yeni perk kazandırarak daha iyi bir kaptan olmamızı sağlayacak.

assassin's creed pirates mobilBu macera ve heyecan dolu korsan oyunu Assassin’s Creed Pirates ücretsiz olmadan önce Android ve iOS cihazlar için $5 fiyat etiketine satılıyordu. Oyunun boyutu yaklaşık olarak 1 GB ve 100.000’den fazla akıllı telefon kullanıcısı tarafından indirilmiş durumda. Ubisoft oyuna olan bu yoğun ilgiyi gördükten sonra oyunu ücretsiz yapmayı tercih etti. Assassin’s Creed Pirates şuan Google Play Store ve App Store‘de ücretsiz olarak indirilebiliyor.

 

Assassin’s Creed Pirates Android İndir                                              Assassin’s Creed Pirates iPhone ve iPad indir

assassin's creed pirates apkapp-store-logo

 

 

 

 

Assassin’s Creed Pirates Oynanış Videosu