Amazing Circle ücretsiz olarak oynayabileceğiniz sağa ve sola zıplayıp engelleri aşarak daireyi olabildiğince yukarıya çıkartmaya dayalı keyifli refleks oyunlarından bir tanesidir. Oyunu android akıllı telefonlardan indirilebilir. Oyundaki amacımız daire şeklindeki geometrik cismi sağa ve sola zıplatarak mümkün olduğunca yukarıya taşımak ve bu sayede en yüksek puanı almak.

Grafik olarak sade ve göz yormayan oyunda yer alan kontroller ise alıştıktan sonra herhangi bir problem yaratmıyor. Ekranın soluna ve sağına dokunarak kareyi kontrol edebiliyoruz. Ekrana her tıklayışımızda kare o yöne doğru zıplıyor. Karşımıza çıkan engellerden hızlı refleksler sergileyerek kaçınmamız gerekiyor.  Daire herhangi bir engele çarptığı anda ise oyun bitiyor. Oyunda herhangi bir zorluk seviyesi bulunmuyor fakat son derece zorlayıcı bir oyun.

Amazing Circle bağımlılık yaratmaktan çok, sinir bozsa da arkadaşlarınız ile oynarken eğlenip gülebileceğiniz eğlenceli bir uygulamadır. Eğer beceri kategorisinde yer alan oyunlardan keyif alıyorsanız Amazing Circle mutlaka denemeniz gerekenler arasında yer alıyor.

Amazing Circle İndir

Alt taraftaki Google Play Store butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

amazing circle

Amazing Circle Oyundan Görüntüler

amazing circle
amazing circle