En büyük oyun dijital mağazalarından biri olan ve dağıttığı ücretsiz oyunlar ile sürekli gündeme gelen humble bundle, Steam’de 49 TL fiyata satılan Warhammer 40,000: Space Marine oyununu kısa bir süreliğine ücretsiz yaptı.

Warhammer 40,000: Space Marine, Relic Entertainment tarafından geliştirilen ve 2011 yılında THQ tarafından yayınlanan bir üçüncü şahıs nişancı hack-n-slash video oyunudur. Oyunda sayısız savaşta deneyim kazanmış, Ultramarines bölüğü üyesi bir Space Marine olan Yüzbaşı Titus’u oynuyorsunuz. Milyonlarca askere sahip bir Ork ordusunun işgal ettiği bir gezegeni geri almak sizin elinizde! Bunun yanı sıra savaş ekibinizi oluşturup 8’e karşı 8 çevrimiçi maçlarda eğlenceli bir vakit geçirilebilir.

Oyunu Hesabıma Nasıl Eklerim?

Warhammer 40,000: Space Marine oyununa ücretsiz sahip olmak için öncelikle  humblebundle.com/ sitesine kayıt olmanız gerekiyor. Ardından Warhammer 40.000 ücretsiz steam key adresine giderek GET THE GAME butonuna tıklamanız gerekiyor. Oyunu ücretsiz aldıktan sonra steam key’i almak için sağ üst tarafta bulunan hesabınıza tıklayıp, KEY sayfasına giderek Warhammer 40,000: Space Marine steam aktivasyon koduna ulaşabilirsiniz. Aldığınız key’i steam’de aktifleştirerek oyunu kalıcı olarak hesabınıza ekleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=8hMG6DoMBOo

Warhammer 40,000: Space Marine steam key