Günümüzde, hayvanların duygu eksikliği olduğunu düşünmek neredeyse saçma. Ne yazık ki bu tarz düşünceye sahip insanlar oldukça fazla fakat bu video kesinlikle onları 2 kere düşünmeye sevk edecek.!

Çiftlik hayvanları insanlara dostluk türlerinin sınır tanımadığını tekrar tekrar öğretti. Kedi ve köpeğin dostluk kurduğu gibi bugün sizlere Mr. G (Keçi) ve JellyBean (Eşek)‘in dostluk kavramını derin duygular içinde yaşadığı hikayesinden bahsedeceğim.

Bu ikili yaşadıkları kötü ortamdan kurtarıldı. Mr. G Hayvan Barınağına ve JellyBean ise başka bir yere gönderildi. İkili ayrılmadan önce yaklaşık 10 sene boyunca aynı ortamda birlikte yaşadı ve aralarında derin dostluk bağı kuruldu. JellyBean’ın farklı bir yere gönderilmesi Mr. G ‘yi öyle depresyona soktu ki 6 gün boyunca yemek yemeyi reddetti ve zar zor başını kaldırdığı köşesinde günlerce kıpırdamadan üzgün bir şekilde günlerini geçirdi.

Hayvan Barınağı Bakıcıları Mr. G’yi depresyondan çıkarmak için ellerinden her geleni denedi, fakat Mr. G depresyondan çıkmadı ve Hayvan Barınağı Bakıcılarına JellyBean’i geri getirmekten başka seçenek bırakmadı. İkili arasında ki kalpleri ısıtan birleşme aşağıda ki video da büyüleyici bir şekilde göz önüne serildi.