İnternet üzerinden basit ve maliyetsiz bir yöntem ile sadece link kısaltarak oturduğunuz yerden para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz ? İnternet üzerinden ücretsiz bir şekilde link kısaltarak para kazanabilirsiniz. Özellikle yüksek hitli web site sahipleri, forum ve ya bloglar da link paylaşanlar çok kolay bir şekilde link kısaltarak para kazanabilirler.

Örnek olarak kendi blogumun linkini kısalttım, http://bc.vc/k3iCeI

Bc.vc nedir?

Bc.vc 2011 yılında kurulmuş bir url kısaltma servisidir. Kısaltmış olduğunuz linklere her tıklayan kişi başına para kazandırıyor. Kazandığınız paralar tıklayan kişinin yaşadığı ülkeye göre değişiyor. Ne kadar çok linke tıklanırsa o kadar fazla para kazanırsınız. Kısaltmış olduğunuz linke tıklayan kullanıcı erişmek istediği siteyi ziyaret etmeden önce karşısına 5 saniyelik reklam çıkar. Kullanıcı saniye dolduğunda sağ üst tarafta Reklamı Geç ve ya Skip butonuna tıklayarak kısalttığınız linke gider ve tıklama başı ücret hesabınıza eklenir.

bc.vc nedirBc.vc link kısaltma servisi şuan Türkiye kullanıcılarına 1000 gösterime $3 veriyor. Minimum ödeme limiti 10 $ ‘dır.  Kazandığınız paralar her hafta Cuma günü hesaplarınıza otomatik olarak yatırılır.

Website : http://bc.vc/

Kayıt     : http://bc.vc/?r=51384

Kısaltmış olduğunuz linkleri ne kadar çok yerde paylaşırsanız o kadar çok fazla para kazanabilirsiniz. Kısalttığınız linkleri Twitter, facebook, Google+ gibi sosyal ağlarda paylaşarak tıklama oranını arttırabilirsiniz. Film, program ve ya oyun indirme gibi bir web siteniz varsa link kısatma servisleri sayesinde belirli bir miktar para kazanabilirsiniz.